Teachers from ZS nr 10 from Warsaw at Tribeka

“Talent jest jak kawałek szlachetnego, ale surowego metalu: dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nada…” napisał niegdyś Stanisław Staszic, polski uczony i filozof epoki Oświecenia. Nauczyciele...

“Talent jest jak kawałek szlachetnego, ale surowego metalu: dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nada…” napisał niegdyś Stanisław Staszic, polski uczony i filozof epoki Oświecenia. Nauczyciele z ZESPOŁU SZKÓŁ NR 10 IM. STANISŁAWA STASZICA W WARSZAWIE wiedzą, że człowiek uczy się przez całe życie i podnoszenie kwalifikacji zawodowych potrzebne jest wszystkim pracownikom.
Z tego powodu podjęli decyzje o przyjeździe do Tribeka Training lab i poznaniu hiszpańskiego systemu edukacji. Zarówno mobilność uczniów jak i nauczycieli pomaga w rozwinięciu umiejętności i zdolności uczestników.

Nauczyciele z sektorów informatyka i ekonomia mieli okazję się o tym przekonać podczas wizyty w Maladze. Wspólnie odwiedziliśmy ważne ośrodki edukacji aby zapoznać się z tutejszymi metodami nauczania, nawet pogoda dopisywała nam przez cały pobyt.
Mam nadzieję, że doświadczenie to zostanie z Wami na długo i przekażecie swoim uczniom dawkę pozytywnej energii, którą dała Wam Malaga, Hiszpanie, a także mam nadzieję my 😉 Dlaczego praca z polskimi nauczycielami sprawia mi taką radość? Bo wiem, że dzięki Nim przyszłe pokolenia będą dobrze przygotowane na wkroczenie w dorosłe życie i wierze, że każdy talent zostanie odpowiednio oszlifowany

 

 

Categories
Learning by movingTribeka_Polskie

University graduate of Polish philology (specialization in Logopedics) at University of Wroclaw. Training Tutor at Tribeka Training LAB, Polish mind with Spanish spirit.
She loves Andalusia, salsa and good cuisine.

No Comment

Leave a Reply

*

*

RELATED BY