ECVET w naszych agencjach

W ETN pomagamy naszym partnerom z procedurami ECVET. Rozumiemy jak trudno jest wymyślić i przygotować wszystkie potrzebne dokumenty, zrobić to na czas i dokładnie. Wiemy też, że czasem pojawiają...

W ETN pomagamy naszym partnerom z procedurami ECVET.

Rozumiemy jak trudno jest wymyślić i przygotować wszystkie potrzebne dokumenty, zrobić to na czas i dokładnie. Wiemy też, że czasem pojawiają się pytania, na które nie da się łatwo znaleźć odpowiedzi.

Dlatego lubimy pomagać sobie nawzajem, ciągle uczyć się i być na bieżąco z nowościami.

Oprócz tego, że jesteśmy w stanie zdobyć podpisy firm goszczących na dokumentach takich jak LA i możemy doradzać co do zawartości tych dokumentów, wspieramy także naszych partnerów:

  • Jeśli nasz partner ma przygotowane wszystkie dokumenty, np. proof of evidence, pomagamy ze zdobyciem podpisów od firm przyjmujących, wyjaśniamy jak je wypełnić i odbieramy je dla naszych partnerów.
  • Jeśli nasz partner nie ma czasu lub nie wie jak je przygotować oferujemy nasz własny, ekskluzywny zestaw dokumentów który zawiera Skill’s Portfolio i inne dokumenty, które tworzymy ad hoc dla każdej grupy.
Categories
Projects & Certificates_Polskie

With a Master Degree in Labour Studies and now working through a CIPD qualification in HR & LD, she is the Training Director of Training Vision, Portsmouth.
Sociable, communicative and interested in travelling and training on mobility, since 2012 Federica has started studying and implementing ECVET procedure. Today Federica is the responsible person for the ECVET implementation for ETN and the author of “Let’s Certify”, a dedicate space where you can get ECVET’S tricks and tips.

No Comment

Leave a Reply

*

*


banner magazine

banner magazine

banner magazine

banner magazine

banner magazine

banner magazine

banner magazine

banner magazine
banner magazine

RELATED BY