Erasmus 2017 – Zaczynamy

Gotowi….start ! Na pewno są już Państwo pełni energi i pomysłów dotyczących nowego projektu Erasmus. Aby ułatwić sobie pracę możemy zacząć od kilku rzeczy. Co prawda na stronie Agencji...

Gotowi….start !

Na pewno są już Państwo pełni energi i pomysłów dotyczących nowego projektu Erasmus. Aby ułatwić sobie pracę możemy zacząć od kilku rzeczy.

Co prawda na stronie Agencji Narodowej nie jest jeszcze dostępny formularz na nowy wniosek, ale można zapoznać się z tym zeszłorocznym http://erasmusplus.org.pl/eforms/rok-2016/

Pomoże nam to szczególnie jeśli mamy problem z jakimś pytaniem. Mamy czas aby się zastanowić i skontaktować się z nami w celu omówienia wątpliwości.

Na stronie Agencji Narodowej jest też wiele istotnych informacji, które możemy już zacząć sobie przeglądać.

Oczywiście pomyślmy już o kraju, który wybierzemy na miejsce praktyk. Im wcześniej skontaktujemy się z partnerem tym więcej czasu mamy na uzgodnienie wszystkich szczegółów.

Jeśli chcą Państwo napisać projekt z nami to oczywiście ja, Kasia i Ula czekamy i jesteśmy do dyspozycji, przypominam nasze kontakty :

Urszula Drejak>

drejak@etnmanagement.eu

Katarzyna Gawronek

gawronek@etnerasmusplus.eu

Natalia Michalak

michalak@etnmanagement.eu

Pomyślmy też o europejskim planie rozwoju szkoły, w jednym z poprzednich artykułów znajdą Państwo kilka wskazówek. Warto przygotować też plany praktyk dla danych zawodów i w tym oczywiście chętnie pomożemy.

Do usłyszenia i miłej pracy.

 

Categories
Projects & Certificates_Polskie

Laureata in Filologia Polacca presso la Adam Mickiewicz University di Poznan. Attualmente lavora presso il Dipartimento di Cooperazione Internazionale di ETN; dopo il lavoro fa la mamma di Marco, 9 anni. Le sue passioni sono la letteratura, l’arte e preparare i dolci. Nella rubrica Tips and Tricks si occupa di curiosità e offre consigli a studenti e insegnanti.

No Comment

Leave a Reply

*

*

RELATED BY