KILKA SŁÓW O TRAINING VISION

Dziś kilka słów o Training Vision bardzo lubianej i cenionej przez uczniów siedzibie ETN w Anglii. Nasza agencja została założona w 2009 roku w związku z rosnącym zainteresowaniem naszych...

Dziś kilka słów o Training Vision bardzo lubianej i cenionej przez uczniów siedzibie ETN w Anglii.

Nasza agencja została założona w 2009 roku w związku z rosnącym zainteresowaniem naszych partnerów organizacją projektów edukacyjnych w kraju anglojęzycznym. Training Vision planuje oraz zarządza projektami mobilności europejskiej organizując projekty dla uczniów i kadry edukacyjnej. Tysiące uczniów z Polski dla których zorganizowaliśmy praktykę zawodową stali się dla nas inspiracją. Zdobyte doświadczenie poprzez kontakt z nimi pozwala nam dostosować się do indywidualnych potrzeb danego uczestnika.

W ciągu ostatnich 3 lat Training Vision zorganizowała ponad 2000 staży zawodowych dla uczniów oraz ponad 160 wizyt profesjonalnych i seminariów w różnych dziedzinach. Współpracując z wieloma firmami goszczącymi agencja jest w stanie zapewnić praktyki w wielu sektorach i dać uczniom ciekawe możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.

Nasza agencja opracowała procedurę w zakresie oceny wyników uczenia się. Wspiera instytucję wysyłającą w procesie walidacji i uznawania wyników poprzez wdrożenie procedury ECVET.

Pracownicy Trainin Vision to osoby, które wykonują swój zawód z pasją z dużą empatią do uczniów przyjeżdżających na praktyki.

Training Vision bierze nie tylko udział w projektach europejskich ale jest też częścią Centrum Egzaminacyjnego Trinity College London i organizuje kursy językowe prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli. Przygotowują oni do egzaminów GESE, ISE, SEW.

Training Vision ma swoją siedzibę w położonym nad morzem mieście Portsmouth. Jest to miejsce spokojne i bezpieczne a zarazem pełne atrakcji i ciekawych miejsc do zwiedzenia.

 

 

 

Categories
Learning by movingTraining Vision_Polskie

Laureata in Filologia Polacca presso la Adam Mickiewicz University di Poznan. Attualmente lavora presso il Dipartimento di Cooperazione Internazionale di ETN; dopo il lavoro fa la mamma di Marco, 9 anni. Le sue passioni sono la letteratura, l’arte e preparare i dolci. Nella rubrica Tips and Tricks si occupa di curiosità e offre consigli a studenti e insegnanti.

No Comment

Leave a Reply

*

*

RELATED BY