ST STAR AWARDS 2019: JAK ZAGŁOSOWAĆ NA ETN

Głosowanie w tegorocznym konkursie Study Travel Awards jest już otwarte, tak więc zwracamy się z ogromną prośbą o ponowne wsparcie ETN. Dzięki głosom naszych Partnerów, już trzykrotnie (w latach...

Głosowanie w tegorocznym konkursie Study Travel Awards jest już otwarte, tak więc zwracamy się z ogromną prośbą o ponowne wsparcie ETN.

Dzięki głosom naszych Partnerów, już trzykrotnie (w latach 2016, 2017, 2018) otrzymaliśmy prestiżową nagrodę w kategorii Star Work Experience Provider.

Także w tym roku Study Travel Magazine wyróżnia najlepsze organizacje specjalizujące się w szkoleniach zawodowych za granicą. W związku z tym chcielibyśmy prosić Was o oddanie swojego głosu na naszą firmę ETN, w kategorii Best Work Experience Provider.

Współpraca z Wami codziennie dostarcza nam wiele satysfakcji i radości i ufamy, ze jak zawsze możemy Was liczyć.

Głosowanie jest szybkie i proste: każda szkoła lub organizacja może oddać na nas 5 głosów (może to być jedna osoba ).

Poniżej znajdziecie link z instrukcją jak głosować dla osób, które już w zeszłym roku oddały na nas swój głos i chcą nas wesprzeć ponownie:

Instrukcje w formacie PDF – kliknij tutaj

Video: https://www.youtube.com/watch?v=rRABh-wA754&feature=youtu.be

 

Jeśli zdecydujecie się zagłosować na nas po raz pierwszy, należy sie zarejestrować na stronie www.studytravel.network i postępować według podanych w linku niżej instrukcji:

Instrukcje w formacie PDF – kliknij tutaj

Video: https://www.youtube.com/watch?v=79jHDd6-We8

Głosować można od 4 lutego do 25 kwietnia.

Z góry dziękujemy i bądzcie z nami (jak zawsze ) 🙂

Categories
News_Polskie

No Comment

Leave a Reply

*

*

RELATED BY