NASZA INNOWACYJNA PLATFORMA BIG BANG

Dziś kilka słów o naszej platformie Big Bang. “Trochę techniki i się gubię” przez całe życie było moim mottem przewodnim. Dlatego doskonale rozumiem koordynatorów, którzy z milionem spraw na...

Dziś kilka słów o naszej platformie Big Bang.

“Trochę techniki i się gubię” przez całe życie było moim mottem przewodnim. Dlatego doskonale rozumiem koordynatorów, którzy z milionem spraw na głowie przerażają się na myśl o rejestracji na kolejnej platformie.

Platforma Big Bang powstała z myślą, żeby tak naprawdę ułatwić Państwu pracę. Szkoła otrzymuje od nas krótkie instrukcje w języku polskim i rejestruje się na platformie. Koordynator wpisuje wszystkie dane potrzebne do zorganizowania mobilności: dane szkoły, tytuł projektu, numer, dane przyjazdu grupy itp. Wcześniej to wszystko wysyłali Państwo do nas w kilku plikach Word. Przy platformie wystarczy wpisać dane w nasz system.

Dzięki Big Bang maja Państwo bezpośredni wgląd na sytuację szkoły – czy jest już zatwierdzone miejsce praktyki ucznia, czy możemy zobaczyć miejsce zakwaterowania

Ułatwieniem jest na pewno to, że uczniowie mogą sami wpisywać informacje o sobie.

Po zarejestrowaniu się i uzupełnieniu danych przez koordynatora z platformy można ściągnąć plik z usarname i hasłami dla uczniów. Nie muszą się oni rejestrować, wystarczy bezpośrednio wpisać informacje.

Ważne jest aby uczniowie jak najprędzej załączyli swoje CV gdyż bez niego nie możemy zaproponować danego ucznia pracodawcy. W CV uczeń informuje o tym co potrafi, co chciałby robić, jaki jest jego stopień znajomości języka. Wszystko co musimy wiedzieć, aby znaleźć odpowiednie miejsce stażu.

Do rejestracji wystarczy komputer i mail.

Oczywiście służmy pomocą jeśli mają Państwo jakiekolwiek trudności.

 

 

Categories
Projects & Certificates_Polskie

Laureata in Filologia Polacca presso la Adam Mickiewicz University di Poznan. Attualmente lavora presso il Dipartimento di Cooperazione Internazionale di ETN; dopo il lavoro fa la mamma di Marco, 9 anni. Le sue passioni sono la letteratura, l’arte e preparare i dolci. Nella rubrica Tips and Tricks si occupa di curiosità e offre consigli a studenti e insegnanti.

No Comment

Leave a Reply

*

*


banner magazine

La guida definitiva per scrivere un progetto di successo

banner magazine

banner magazine

banner magazine

banner magazine

banner magazine

banner magazine

banner magazine

banner magazine
banner magazine

RELATED BY