NASZA INNOWACYJNA PLATFORMA BIG BANG

Dziś kilka słów o naszej platformie Big Bang. “Trochę techniki i się gubię” przez całe życie było moim mottem przewodnim. Dlatego doskonale rozumiem koordynatorów, którzy z milionem spraw na...

Dziś kilka słów o naszej platformie Big Bang.

“Trochę techniki i się gubię” przez całe życie było moim mottem przewodnim. Dlatego doskonale rozumiem koordynatorów, którzy z milionem spraw na głowie przerażają się na myśl o rejestracji na kolejnej platformie.

Platforma Big Bang powstała z myślą, żeby tak naprawdę ułatwić Państwu pracę. Szkoła otrzymuje od nas krótkie instrukcje w języku polskim i rejestruje się na platformie. Koordynator wpisuje wszystkie dane potrzebne do zorganizowania mobilności: dane szkoły, tytuł projektu, numer, dane przyjazdu grupy itp. Wcześniej to wszystko wysyłali Państwo do nas w kilku plikach Word. Przy platformie wystarczy wpisać dane w nasz system.

Dzięki Big Bang maja Państwo bezpośredni wgląd na sytuację szkoły – czy jest już zatwierdzone miejsce praktyki ucznia, czy możemy zobaczyć miejsce zakwaterowania

Ułatwieniem jest na pewno to, że uczniowie mogą sami wpisywać informacje o sobie.

Po zarejestrowaniu się i uzupełnieniu danych przez koordynatora z platformy można ściągnąć plik z usarname i hasłami dla uczniów. Nie muszą się oni rejestrować, wystarczy bezpośrednio wpisać informacje.

Ważne jest aby uczniowie jak najprędzej załączyli swoje CV gdyż bez niego nie możemy zaproponować danego ucznia pracodawcy. W CV uczeń informuje o tym co potrafi, co chciałby robić, jaki jest jego stopień znajomości języka. Wszystko co musimy wiedzieć, aby znaleźć odpowiednie miejsce stażu.

Do rejestracji wystarczy komputer i mail.

Oczywiście służmy pomocą jeśli mają Państwo jakiekolwiek trudności.

 

 

Categories
Projects & Certificates_Polskie

Laureata in Filologia Polacca presso la Adam Mickiewicz University di Poznan. Attualmente lavora presso il Dipartimento di Cooperazione Internazionale di ETN; dopo il lavoro fa la mamma di Marco, 9 anni. Le sue passioni sono la letteratura, l’arte e preparare i dolci. Nella rubrica Tips and Tricks si occupa di curiosità e offre consigli a studenti e insegnanti.

No Comment

Leave a Reply

*

*

RELATED BY