Załoga Sistema Turismo

Wielu z was na etapie pisania wniosku poznało mnie, Ulę Drejak bądź Kasię Gawronek. Jesteśmy osobami odpowiedzialnymi za kontakty międzynarodowe. Pomagamy w procesie tworzenia wniosku, przesyłamy informację i dokumenty,...

Wielu z was na etapie pisania wniosku poznało mnie, Ulę Drejak bądź Kasię Gawronek. Jesteśmy osobami odpowiedzialnymi za kontakty międzynarodowe. Pomagamy w procesie tworzenia wniosku, przesyłamy informację i dokumenty, stajemy się pomostem między koordynatorem a poszczególną agencją. Zajmujemy się grupą w okresie przygotowań do wyjazdu.

W naszych agencjach natomiast pracują osoby, które odpowiadają za różne aspekty praktyk. Dziś opowiem wam o kilku osobach pracujących we włoskiej agencji sieci ETN Sistema Turismo

 

KOORDYNATOR AGENCJI: Vasiliki Karagkouni

Nasza zawsze uśmiechnięta i pełna energii Vicky jest odpowiedzialna za koordynowanie przepływu informacji i organizację usług związanych z wyjazdem. Zapewnia wsparcie metodyczne, organizuje wizyty profesjonalne. To ona organizuje wycieczki, karty przejazdów lokalnych, transfer i wiele innych rzeczy, które ułatwiają życie uczniom i nauczycielom podczas pobytu we Włoszech.

 

KOORDYNATOR STAŻÓW: Stefano De Bonis

Uwielbiany przez grupy z Polski, ma świetny kontakt z uczniami. Przede wszystkim Stefano jest osobą, która znajduje najbardziej odpowiednie miejsca praktyk. Odpowiada również za organizację wizyt studyjnych, seminariów i szkoleń zarówno dla uczniów jak i dla kadry nauczycielskiej.

 

KOORDYNATOR GRUP: Irena Willard

Irena to artystyczna dusza, pełna pomysłów opiekunka grup przyjeżdżających do Rimini. Odpowiada za przyjmowanie w naszej agencji uczestników z całej Europy. Włada kilkoma językami, opowie wam prawdziwe perełki dotyczące ciekawych miejsc i artystów. Jest osobą, która w razie nagłych sytuacji jest do dyspozycji grupy 24 godziny na dobę.

 

SPECJALISTA DO SPRAW FINANSÓW I ADMINISTRACJI: Tsvetomira Georgieva

Tsveti to prawdziwa oaza cierpliwości. I całe szczęście biorąc pod uwagę ogromną ilość dokumentów jakie przygotowuje dla polskich szkół. Odpowiada za wszystkie oficjalne dokumenty związane z mobilnością.

 

Będąc w Rimini na pewno poznacie cały nasz zespół, który pracuje dla was pod czujnym okiem Koordynator Działu Mobilności Międzynarodowej – Simony Ascoli.

Do zobaczenia w Rimini

 

Categories
Sistema Turismo_Polskie

Laureata in Filologia Polacca presso la Adam Mickiewicz University di Poznan. Attualmente lavora presso il Dipartimento di Cooperazione Internazionale di ETN; dopo il lavoro fa la mamma di Marco, 9 anni. Le sue passioni sono la letteratura, l’arte e preparare i dolci. Nella rubrica Tips and Tricks si occupa di curiosità e offre consigli a studenti e insegnanti.

No Comment

Leave a Reply

*

*

RELATED BY