Warto było przyjechać

Nie ma dla nas lepszego wynagrodzenia niż zadowoleni uczniowie. Szkoła odbyła praktyki w zawodzie informatyka w maju 2017 roku w Portsmouth. W imieniu całego ETN dziękujemy szkole Zespoł Szkół...

Nie ma dla nas lepszego wynagrodzenia niż zadowoleni uczniowie.
Szkoła odbyła praktyki w zawodzie informatyka w maju 2017 roku w Portsmouth.
W imieniu całego ETN dziękujemy szkole Zespoł Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie za współpracę. Szczególne podziękowania dla Pana dyrektora Andrzeja Matyji, Pani koordynaor Agnieszki Samborek, oraz dla wszytkich uczniów.
Pod spodem kilka wypowiedzi uczniów oraz zdjęcia z pobytu

 

 Uważam, że sama organizacja wyjazdu jest bardzo dobra, mam na myśli udany dojazd z Polski do Portsmouth, szybki dojazd do miejsca zamieszkania. Już podczas jazdy taxi spodobało mi się to miasto. Sam dom jest bardzo fajny. Uważam ponadto, że wycieczki były trafione i zwiedziliśmy jak dotąd kluczowe miejsca w Portsmouth. A najbardziej spodobało mi się morze, już 3 razy udałem się na plażę. Tam jest po prostu cudownie

Dawid

 

Na naszych pierwszych warsztatach poznaliśmy naszego prowadzącego – dr Taiwo Ayodele, który wytłumaczył nam jakie niebezpieczeństwa czyhają na nas w internecie i jak im zapobiegać. Na kolejnych warsztatach prowadzący opowiedział nam o automatyzacji domu, ich zaletach i wadach, oraz zaczęliśmy tworzyć naszą pierwszą aplikację na smartphone’a za pomocą programu MIT App Inventor. Celem na naszych następnych warsztatach było stworzenie bardziej zaawansowanej aplikacji oraz jej ulepszenie.

Agnieszka, Magdalena

 

To doświadczenie było bardzo dobre, mogłem poznać kulturę Anglii, podszkolić swój język a także umiejętności zawodowe. Polecam każdemu kto waha się, czy pojechać na takie praktyki za granicę. Żałowałbym, gdybym je odpuścił.

Daniel

 

Chyba najlepszym doświadczeniem dla nas było nauczenie się tworzenia aplikacji na telefony. Oczywiście zajęcia były prowadzone w języku angielskim.

Adrian, Piotr

 

Wyjazd ten dał mi możliwość podszkolenia języka angielskiego, spowodowaną kontaktem z obcokrajowcami, którzy posługiwali się tylko tym językiem.

Dał mi również możliwość kształcenia moich umiejętności informatycznych.

Nauczył mnie również samodzielności i radzenia sobie samemu z problemami.

Norbert

 

Najlepszym podsumowaniem i podziękowaniem dla całego zespołu z Training Vision i innych osób zaangażowanych w organizację wyjazdu są słowa jednego z uczestników projektu:

  

“Naprawdę warto było jechać. Ten wyjazd zmienił moje patrzenie na świat, moje podejście do zawodu. Tych czterech tygodni za granicą nigdy nie zapomnę”.

Dziękujemy i do zobaczenia

 

Categories
News_Polskie

No Comment

Leave a Reply

*

*

RELATED BY