KILKA SŁÓW O TRAINING VISION

Dziś kilka słów o Training Vision bardzo lubianej i cenionej przez uczniów siedzibie ETN w Anglii. Nasza agencja została założona w 2009 roku w związku z rosnącym zainteresowaniem naszych...

Dziś kilka słów o Training Vision bardzo lubianej i cenionej przez uczniów siedzibie ETN w Anglii.

Nasza agencja została założona w 2009 roku w związku z rosnącym zainteresowaniem naszych partnerów organizacją projektów edukacyjnych w kraju anglojęzycznym. Training Vision planuje oraz zarządza projektami mobilności europejskiej organizując projekty dla uczniów i kadry edukacyjnej. Tysiące uczniów z Polski dla których zorganizowaliśmy praktykę zawodową stali się dla nas inspiracją. Zdobyte doświadczenie poprzez kontakt z nimi pozwala nam dostosować się do indywidualnych potrzeb danego uczestnika.

W ciągu ostatnich 3 lat Training Vision zorganizowała ponad 2000 staży zawodowych dla uczniów oraz ponad 160 wizyt profesjonalnych i seminariów w różnych dziedzinach. Współpracując z wieloma firmami goszczącymi agencja jest w stanie zapewnić praktyki w wielu sektorach i dać uczniom ciekawe możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.

Nasza agencja opracowała procedurę w zakresie oceny wyników uczenia się. Wspiera instytucję wysyłającą w procesie walidacji i uznawania wyników poprzez wdrożenie procedury ECVET.

Pracownicy Trainin Vision to osoby, które wykonują swój zawód z pasją z dużą empatią do uczniów przyjeżdżających na praktyki.

Training Vision bierze nie tylko udział w projektach europejskich ale jest też częścią Centrum Egzaminacyjnego Trinity College London i organizuje kursy językowe prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli. Przygotowują oni do egzaminów GESE, ISE, SEW.

Training Vision ma swoją siedzibę w położonym nad morzem mieście Portsmouth. Jest to miejsce spokojne i bezpieczne a zarazem pełne atrakcji i ciekawych miejsc do zwiedzenia.

 

 

 

Categories
Learning by movingTraining Vision_Polskie

Laureata in Filologia Polacca presso la Adam Mickiewicz University di Poznan. Attualmente lavora presso il Dipartimento di Cooperazione Internazionale di ETN; dopo il lavoro fa la mamma di Marco, 9 anni. Le sue passioni sono la letteratura, l’arte e preparare i dolci. Nella rubrica Tips and Tricks si occupa di curiosità e offre consigli a studenti e insegnanti.

No Comment

Leave a Reply

*

*


banner magazine

La guida definitiva per scrivere un progetto di successo

banner magazine

banner magazine

banner magazine

banner magazine

banner magazine

banner magazine

banner magazine

banner magazine
banner magazine

RELATED BY