POMYSŁ NA PRZYSZŁOŚĆ

“Zagraniczne praktyki to lepsza przyszłość” tak właśnie brzmi tytuł projektu Erasmus + Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Tarnobrzegu. To trafne hasło w pełni oddaje jeden z celów, które...

“Zagraniczne praktyki to lepsza przyszłość” tak właśnie brzmi tytuł projektu Erasmus + Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Tarnobrzegu.

To trafne hasło w pełni oddaje jeden z celów, które powinne osiągnąć programy europejskie tj. przynieść lepszą przyszłość zarówno wkraczającym na drogę zawodową uczniom jak i osobom, które rozpoczęły już swoje kariery zawodowe. Jednak bez zaangażowania motywacji i odpowiedniego przygotowania nie byłoby to możliwe.

Obecnie w naszej agencji Tribeka Training Lab przebywa już czwarta grupa z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Tarnobrzegu. Fryzjerzy, informatycy, administratorzy, turystycy, a teraz uczniowie z sektoru gastronomii odbywają swój zagraniczny staż w Maladze.

Poznają tajniki hiszpańskiej kuchni i smakują śródziemnomorskie dania.

W tym tygodniu mieliśmy przyjemność gościć Pana Dyrektora Marcina Pilarskiego wraz z Panią Koordynator Małgorzatą Tomczyk. Wspólnie odwiedziliśmy restauracje, a także porozmawialiśmy o przyszłej współpracy. Wszystkim uczniom serdecznie gratuluję i mam nadzieję, że doświadczenie z Malagi zostanie z Wami na długo, pamiętajcie, że przyszłość należy do Was!

 

 

Categories
NewsTribeka_Polskie

University graduate of Polish philology (specialization in Logopedics) at University of Wroclaw. Training Tutor at Tribeka Training LAB, Polish mind with Spanish spirit.
She loves Andalusia, salsa and good cuisine.

No Comment

Leave a Reply

*

*

RELATED BY