Do Irlandii z ETN

Do Irlandii z ETN Po Włoszech, Niemczech, Bułgarii, Anglii i Hiszpanii…..oto i ona: Nasza nowa siedziba Training Vision w Irlandii. Nowa agencja ETN znajduje się w Cork. Jest to...

Do Irlandii z ETN

Po Włoszech, Niemczech, Bułgarii, Anglii i Hiszpanii…..oto i ona: Nasza nowa siedziba Training Vision w Irlandii.

Nowa agencja ETN znajduje się w Cork. Jest to miejsce niezwykłe, pełne ciekawych zakątków. Wystarczy wspomnieć, że w 2005 roku Cork zostało wybrane europejską stolicą kultury.

Irlandia jest uwielbiana przez młodzież. Cork to miejsce przyjazne, w którym nie tylko znajduje się wiele interesujących zabytków, ale jest to również miasto, które oferuje wiele rozrywki. Liczne puby, restauracje i sklepy nie pozwalają na nudę.

Cork liczy 120 tysięcy mieszkańców. Znajduje się w nim kilka Uniwersytetów i liczne szkoły językowe, przez co wieczorami miasto tętni życiem. Irlandczycy śpiewają, grają na instrumentach, w lokalach prawie zawsze jest muzyka na żywo.

Niedaleko Cork znajduje się Zamek Blarney, do którego można dojechać podmiejską komunikacją. W zamku znajduje się połowa kamienia koronacyjnego, który jak głosi legenda posiada magiczną moc… jeśli się go pocałuje dostaje się dar elokwencji. Kamień całował podobno sam Winston Churchill.

W Cork będziemy organizować praktyki dla prawie wszystkich zawodów. Jesteśmy pewni, że z Irlandii zarówno nasi uczniowie jak i opiekunowie przywiozą do Polski niepowtarzalne wrażenia.

Categories
Language Courses: Studying AbroadTraining Vision Ireland_Polskie

Laureata in Filologia Polacca presso la Adam Mickiewicz University di Poznan. Attualmente lavora presso il Dipartimento di Cooperazione Internazionale di ETN; dopo il lavoro fa la mamma di Marco, 9 anni. Le sue passioni sono la letteratura, l’arte e preparare i dolci. Nella rubrica Tips and Tricks si occupa di curiosità e offre consigli a studenti e insegnanti.

No Comment

Leave a Reply

*

*

RELATED BY