Pro Experience – Nauka i pasja

Kto powiedział, że na wakacje możemy wyjechać tylko w miesiące letnie ? A jeśli wyjazd i eksploracja nowych miejsc byłyby połączony z możliwością pogłębienia naszych pasji? Aby to umożliwić...

Kto powiedział, że na wakacje możemy wyjechać tylko w miesiące letnie ? A jeśli wyjazd i eksploracja nowych miejsc byłyby połączony z możliwością pogłębienia naszych pasji?

Aby to umożliwić ETN stworzył experience pro. Dzięki temu możemy poznawać nowe miejsca, kulturę, nawiązywać przyjaźnie przy okazji ucząc się nowych rzeczy oraz rozwijając nasze umiejętności.

Z Experience pro możecie wybrać kurs, który najbardziej Was interesuje.

Jednym z nich jest kurs fotografii w przepięknej stolicy Bułgarii Sofii. Fotografia jest instrumentem, dzięki któremu zanurzamy się głęboko w serce i umysł, poznajemy samych siebie. Nasza expert Mira Nedyalkova zagłębi z Wami tajniki fotografi, która staje się niezwykła, dzięki użyciu eterycznego światła, czy magii wody.

Do Sofii możesz wybrać sie również jeśli kochasz piękne wnętrza i architekturę. Nasz kurs “Interior design” podpowie ci jak połączyć kreatywnośc i fantazję wraz z funkcjonalnością.

Natomiast w restauracji “Pane & Olio” w Mons w Belgii poznasz tradycję, która tworzy innowacje, odkryjesz design przeradzający się w smak i nauczysz się, że mały pomysł może przerodzić się w wielki biznes.

Jeśli jesteś zakochany w modzie, nie możesz nie przyjechac na kurs “Dresses, shoes…” organizowany w Rimini lub Mediolanie. Nauczysz się języka mody i rozwiniesz umiejętność słuchania oraz rozumienia innych. Dowiesz się również jak doradzać komuś, by potrafił stosownie ubrać się na każdą okazję.

W magiczny świat fotografii zabierze Cię natomiast Luciano Donato Marino. Kurs organizowany jest w 7 miastach europejskich: Sofia/Malaga/ Portsmouth/Bournemouth/ Cork/Berlin/Rimini. Poznasz tajniki zrobienia niezwykłego zdjęcia i przekazania historii i emocji poprzez fotografie.

Zapraszamy !

Więcej informacji i szczegółów na stronie : http://www.experiencepro.com/

Categories
Experience Pro - Discover yourself_Polskie

Laureata in Filologia Polacca presso la Adam Mickiewicz University di Poznan. Attualmente lavora presso il Dipartimento di Cooperazione Internazionale di ETN; dopo il lavoro fa la mamma di Marco, 9 anni. Le sue passioni sono la letteratura, l’arte e preparare i dolci. Nella rubrica Tips and Tricks si occupa di curiosità e offre consigli a studenti e insegnanti.

No Comment

Leave a Reply

*

*

RELATED BY