ETN po raz drugi zwyciezcą Study Travel Star Awards

2 września podczas uroczystej gali w Londynie po raz drugi ETN zostało zwyciezcą prestiżowego konkursu Study Travel Star Awards w kategorii Work Experience Provider! W imieniu całego ETN dziękujemy...

2 września podczas uroczystej gali w Londynie po raz drugi ETN zostało zwyciezcą prestiżowego konkursu Study Travel Star Awards w kategorii Work Experience Provider!

W imieniu całego ETN dziękujemy z całego serca za zaufanie i za każdy oddany głos.

Pod spodem kilka słów prezydenta ETN Luciano Marino:

 

Zwycięzcą jest…Tym razem oczekiwanie wydawało się nie mieć końca i napięcie blokowało mnie od kilku minut. Obserwowałem nagrodzonych w innych kategoriach i powtarzałem w myślach co mógłbym powiedzieć. Spoglądałem na Franco, mojego przyjaciela i wspólnika od lat i myślałem, że byłoby naprawde cudownie móc razem z nim wejść na scenę. Zasłużył na to. Patrzyłem na Berardino, który próbował robić zdjęcia, widziałem pełne napięcia twarze i nerwowe uśmiechy Marii i Federiki. Na pocieszenie czytałem wiadomości na czacie ETN w ten sposób ładując pozytywną energię…Zastrzyk pozytywnych emocji z Hiszpani po Niemcy, z Bułgari po Włochy. Z wszystkich miejsc, gdzie ETN w ciągu ostatnich lat coś stworzyło. To w takich chwilach zdajesz sobie sprawę z wartości tego co udało nam się zbudować. Aby rywalizować z najlepszymi na światowej scenie potrzebna jest siła, wytrwałość, poświęcenie, i zdolność aby marzyć i nie czuć się gorszym od nikogo. Potrzebne są zwykłe ludzkie wartości.

Ponieważ tak naprawdę pracujemy z najlepszą częścią społeczeństwa: młodzieżą. To z myślą o niej wykonujemy nasz największy wysiłek, tak by mogli oni przeżyć doświadczenie, które w jakimś stopniu ukształtuje ich późniejsze postrzeganie świata.

Co roku w naszych agencjach w Europie spotykamy 4200 uczniów. Każdemu z nich poświęcamy naszą uwagę, zaangażowanie i pasję. To są trochę nasze dzieci i poprzez nich widzimy nadchodzący świat. To właśnie dlatego, w moich słowach podziękowania zwróciłem się także do nich i do ich odwagi.

Ponieważ potrzebna jest odwaga aby nie przestać marzyć, walczyć i wierzyć w świat, który czasami wydaje się zapadać w ciemność. Młodzież jest nadzieją, że nic nie zatrzyma tego co zbudowaliśmy. My, na miarę naszych możliwości, pracujemy codziennie, aby umożliwić im zdobycie doświadczeń, które mogą być drzwiami do realizacji ich marzeń.

Aby było to możliwe piszemy projekty, bardzo dużo podróżujemy, spotykamy nauczycieli i przyjmujemy w naszych agencjach uczniów z całej Europy i świata. Tworzymy połączenia międzyludzkie .

Jednak aby stworzyć sieci kontaktów potrzebne są zdolności i talent.

Potrzebne są wartości i zaangażowanie. Dlatego pragnę podziękować wszystkim osobom, które pracują w ETN, każdej z osobna. To ich nieustające i codzienne zaangażowanie tworzy tą jakość i pozwoliło nam wczoraj wieczorem po raz drugi wejść na scenę i odebrać najbardziej prestiżową nagrodę w naszej dziedzinie. Dziękuje wszystkim i pomimo, że czasami jest nam przykro z powodu w jaki jesteśmy traktowani właśnie w naszej ojczyźnie, patrzymy zawsze naprzód i walczymy!

Wczoraj wieczorem przy ogłaszaniu nominowanych, osoby z angielskiej grupy naszego największego konkurenta wydały aroganckie okrzyki, niemal pewni zwyciestwa.

Póżniej jednak zwyciężcą zostaliśmy my…Moja mama mówiła mi zawsze: ”Jeśli ktoś jest lepszy od Ciebie, musi Ci to najpierw udowodnić!

Categories
News_Polskie

No Comment

Leave a Reply

*

*

RELATED BY